ברוכים הבאים לנומד

נומד היא גלריה ייחודית המציגה צילומים מקוריים ועבודות יד מעשה ידיה של טינה נגר.

כמו כן מוצגת באתר סידרת צילומי ניסנית, הכוללת פרחים מחולות עזה. צילומים אלו צולמו בגינת ביתנו בישוב ניסנית בצפון רצועת עזה. תיעוד זה של העבר מאפשר לי כעת לצפות אל העתיד, ועל כך אני אסירת תודה.

בימים רחוקים יותר השתעשעתי לא אחת במחשבה על הקמת אתר שבו אוכל להציג את עבודותיי. בעת הזו אני מתכננת ומעצבת פריטים חדשים שיוצגו בגלריה. יהיו אלו מתנות מיוחדות לאירועים ספציפיים כגון חתונה, הולדת תינוק ועוד.

מבט לאחור מחזיר אותי לאחת מאהבותיי הראשונות, הצילום. בעבר הרחוק דמיינתי לי צילומים שאליהם מוצמדות אמרות עשירות תוכן, אולם אז לא העליתי בדעתי שרק כעבור 20 שנה יתממש חלום זה. המסע שערכתי ממדפורד, מסצו'סטס (ארצות הברית), למושב בוסתן הגליל, השוכן לחופה הצפוני של מדינת ישראל, היה הרפתקה לא קטנה. חיי השתנו לבלי הכר ודבר זה ימצא את ביטויו באתר.

גלריה וירטואלית זו היא רק צעד ראשון במסלול ארוך יותר. במהלך קיץ 2006 החל להתרקם רעיון של הקמת גלריה ממשית שתציג את יצירותיהן של אמנים שהתקבצו יחדיו ממקומות שונים. גלריה זו אמורה הייתה לשמש אכסניה לקבוצת אמנים, שאני הייתי אחת מהן, אשר לצד עבודותיהם התכוונו לספר גם את סיפורם האישי. את הסיפורים הללו, כך אני מאמינה, אכן צריך לספר. בבואם מקצוות העולם, נושאים עמם אמנים אלו את עושר המורשת אותה עזבו ואת סיפורי המקומות בהם חיו.

אני תקווה שגלריה זו תאפשר לכל המעוניין להתקרב לישראל, לעשות זאת באופן אינטימי יותר דרך סיפורי חייהם של המתגוררים בה. ימים יגידו!

על מנת לקבל מידע על ההתפתחויות בנומד, השאר את פרטיך ואנו נשלח לך מיילים קבועים (רק באנגלית) שיעדכנו אותך על מוצרינו החדשים.

בינתיים, אנו מזמינים אותך להתבונן במצגת השקפים ולפסוע עמנו בשביל מרוצף האבנים וסוגה הוורדים שבגננו, להצטרף אלינו אל אותן פינות תחת שיח הבוגנוויליה בהן היינו נוהגים לשבת כשאנו מתענגים על פירות עצי התפוח והרימון שגידלנו.

Click here to keep posted on new items and specials.
© 2007 Nomad Gifts. Contact us for permission to use material from this website.
Powered by CTZ.   For technicial assistance contact Webmaster.